Lokalizacja

Doskonałe warunki do codziennego funkcjonowania

TESSIN PARK to zespół budynków wielorodzinnych, mieszkaniowych usytuowanych przy ul. Konopnickiej w Cieszynie. Lokalizacja osiedla jest idealna zarówno dla osób pragnących ciszy, spokoju, odpoczynku na świeżym powietrzu, jak również osób ceniących sobie życie i mieszkanie w samym sercu miasta.

Z balkonów apartamentów rozciąga się wspaniały widok na zielone pasma Beskidów. Położenie osiedla ma doskonałą komunikację z drogą ekspresową S52, co zapewnia szybki dojazd do sąsiednich miejscowości, dużych miast tj. Bielsko-Biała, Kraków, Katowice, a także do przejścia granicznego z Czechami.

W sąsiedztwie osiedla znajdują się liczne obiekty handlowe, usługowe, edukacyjne oraz medyczne między innymi: Merkury Market, Kaufland, Lidl, Biedronka, placówki banków, bankomaty, Starostwo Powiatowe, urząd pocztowy, wydział Uniwersytetu Śląskiego, oraz wielospecjalistyczna przychodnia. W odległość ok. 2 km znajduje się Wzgórze Zamkowe oraz przejście graniczne z Czechami. Położenie osiedla zapewnia łatwy dostęp do środków komunikacji: przystanek komunikacji miejskiej – 350 m, dworzec PKP – 900 m, dworzec PKS – 900 m